Puhkemajad saunaga

Mõnusad puhkemajad koos saunaga

Saunamajad asuvad vaikses metsatukas, natuke eemal võistluskeskusest. Tähista meie juures sünnipäeva või lõõgastu koos sõprade ja perega saunas!

Peale meeleolukat võiduajamist saavad väiksemad kollektiivid aja maha võtta ja sõidumuljeid vahetada saunaga puhkemajades. 60m² suurused kaks majakesed on sobilikud ka sõpruskonnaga aja veetmiseks või erinevate tähtpäevade tähistamiseks. Mõlemas majas on kaminaruum, kööginurk ja saun koos pesuruumiga. Majutada on võimalik kuni 12 külalist. I korrusel asub magamistuba kahele ja II korrusel lavats, millele on võimalik korraldada asemed kuni 10 külalisele. Võimalik rentida grilli, et ise seltskonnale kõhutäit valmistada.

Soovi korral võib tellida toitlustuse ning meie koostööpartnerid pakuvad maitsvaid ja toitvaid eineid, mis serveeritakse otse saunamajas. Mõlemal majakesel on terrass ja täiendavad puhkealad. Seega, ilma majutuseta ja soojal perioodil, tunneb end mugavalt 20-25-liikmeline seltskond ühes majakeses. Suurema seltskonna jaoks on võimalus rentida peotelk ja välismööbel. Telkimine on lubatud.

Lisainfo saamiseks või broneeringu tegemiseks võtke meiega ühendust e-posti teel info@laitserallypark.ee või telefoni teel +37256695819.

Galerii

Hinnakiri

PUHKEMAJAD

Saunaga puhkemaja rent (miinimum 3h), 1h / kuni 8h35 / 195 eur
Saunaga puhkemaja rent välja registreerimisega järgmisel päeval kell 12.00260 eur
Saunalina rent / tk2.50 eur
Voodipesu rent / kmpl5.50 eur
Grilli rent (sisaldab: 25l kott sütt, süütevedelik, tangid)35 eur

LISATEENUSED

Peotelgi (4 x 8m) rent, 1 päev (kuni 8h)120 eur
Õllemööbli rent (1 laud + 2 pinki), 1 päev (kuni 8h)15 eur
Telkimine, 24 tundi / telk3 eur
Meie puhkemajad on aastaringselt saadaval!