Konverentsid

LaitseRallyPark`ias on konverentside korraldamiseks avar saal kaasaegse sisekujundusega Automajas.
Automaja on LaitseRalliPark`i uusim hoone mis peidab endas pea 60 uunikum autot ning ka suurt konverentsaali rõduga. Sel moel pakume meie külalistele võimalust korraldada oma konverents unikaalses autotemaatilise atmosfääris, mille käigus on võimalik külastada suurepärast kollektsiooni unikaalsed renoveeritud autosid. Kombinatsioonis kvaliteetse catering teenusega tagame teie konverentsi kõrge taseme.
Hoone ise on c 3200 ruutmeetrit koos ülemise poolkorrusega, all korrusel on pinda c 2400 ruutu. Automajal on kaks sissepääsu, maja eest otsast autode näituse alale ning küljepealt otse peosaali. Majast paremat kätt asub 3000 ruutu suur tasuta asfalt parkla. Maja teisel pool on 1,5ha suur asfalteeritud plats mida saab samuti vajadusel rakendada.
Konverentssaalis on olemas mööbel (ümarlauad, valged laudlinad ja toolid) 300-le inimesele, lava 4x6m, 2x projektorit, valgustehnika, helitehnika millest piisab väiksematele üritustele saalis ning eraldi valgus- ja heli reguleerimisruum kohe lava vastas. Konverentsisaal on tehtud valmidusega tõsta lava kas pikkupidisesse saali otsa või laiupidi.

Uunikum autosi saab ka välja rentida meie juhiga sõiduks väljaspool ralliparki või rallipargi siseterritooriumil lõbusõitudeks.

Rendihinna kalkulatsioon võib varieeruda sõltuvalt sellest, kas soovite näiteks rentida saali minimaalse mööblivõimalusega või kasutada selle täielikku funktsionaalsust – baariala, autokollektsiooni külastust, tervitusšampanjat jne.

Meie professionaalne meeskond aitab teil korraldada konverentsi terviklikult. Oleme valmis kuulama teie eesmärke ja soove ning koostama personaalse programmi, mis vastab teie ootustele. Meie kogenud ikorraldajad tagavad, et kõik üksikasjad on hoolikalt läbi mõeldud ning et teie seminar toimub sujuvalt ja tulemuslikult.

Lisainfo saamiseks või hinnapäringu tegemiseks võtke meiega ühendust e-posti teel info@laitserallypark.ee või telefoni teel +37256695819

Galerii

Meie autoalane teemapark on avatud aastaringselt!