Paketid

Tere tulemast LaitseRallyParki – ideaalsesse kohta, kui soovid koguda unustamatuid autoseiklusi! Pakume teile pakette, mis on spetsiaalselt loodud ettevõtetele või sõpruskondadele, et saaksite lõbusalt ja meeldejäävalt aega veeta.

Meie teenuste paketid hõlmavad võimalust sõita kogu seltskonnaga kardi või ralliautoga ning kombineerida seda kas meeldiva puhkusega saunamajas või hoopis töise seminariga. Lisaks on teil võimalus kasutada kõiki täiendavaid teenuseid, nagu konverentsiruumide rent koos koosolekute ja esitluste korraldamisega, toitlustuse organiseerimine ja peoürituste korraldamine. Tagame, et teie sündmus korraldatakse kõrgeimal tasemel ning see jääb osalejatele pikaks ajaks meelde.

Mõistame, et igal ettevõttel ja seltskonnal on omad eripärad ja vajadused. Seetõttu oleme valmis välja töötama ka individuaalsed paketid, võttes arvesse teie eelistusi ja eelarvet. Võtke meiega ühendust e-posti teel info@laitserallypark.ee, et tellida olemasolev teenuste pakett või arutada individuaalpaketti, mis rahuldab kõiki teie ootusi.

Ärge jätke kasutamata võimalust luua eredaid mälestusi ja tugevdada sidemeid kolleegide ja sõpradega. Külastage meie parki ja kasutage meie eripakkumisi juba täna!

Kardipaketid

Vaata kardipakette, kindlasti leiad endale õige või tule sõpradega ralliautodega sõitma

Seminaripaketid

Vaata seminaripakette, kindlasti leiad oma ettevõttele midagi sobivat

Rallipaketid

Vaata rallipakette, kindlasti leiad firmale õige või tule oma sõpradega ralliautodega sõitma