Sõidukool

Autosõidu eelkool noortele kevad 2024

LaitseRallyPark koostöös Saue vallavalitsusega korraldab taas autosõidu eelkooli noortele! Tegemist on 10-st koolituskorrast koosneva autosõidu algõppega 14- kuni 16-aastastele Saue valla noortele (lapse pikkus vähemalt 140cm), kus laps saab esimese kogemuse auto käsitsemisel: paigaltvõtt, käiguvahetus, roolimine, pidurdamine, tagurdamine jne. Iga koolituskord koosneb teooriaosast ja praktikumist.

Kohti on 24-le lapsele!

Esimene koolituskord on kõigil noortel 15. märtsil kell 18:00 ning järgmised koolituskorrad toimuvad 12- liikmelistes gruppides 2x nädalas:
I grupp edasijõudnud
II grupp algajad
Koolituspäevad selguvad vastavalt laste soovidele.
Viimane ehk 10. koolituskord toimub 13. aprillil kell 11:00 kõigil lastel koos.
Ühe koolituskorra pikkuseks on arvestatud 2 akadeemilist tundi.
Grupid moodustuvad vastavalt noorte varasemale sõidukogemusele ja tasemele.NB! Tegemist on Saue vallavalitsusega koostöös korraldatava koolitusega, millest tulenevalt on koolitus mõeldud ainult Saue valda sissekirjutatud noortele!

Kogu koolituse maksumus on 600€, millest 250€ katab Saue Vallavalitsus ja 175€ LaitseRallyPark. Koolituse omaosalustasuks on 175€ lapse kohta.

Koolitusele registreerimiseks täida palun koolitusel osaleda sooviva lapse kohta allolev küsitlus ning vastame Sulle esimesel võimalusel.

Registreerimisankeet on leitav lingilt: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScdTTMbC9n…/viewform…
Lisainfo: kart@laitserallypark.ee, +372 655 4820

Galerii

LaitseRallyPark on avatud aastaringselt!