Ralli

LaitseRallyPark pakub ainulaadset võimalust istuda ralliauto rooli ning kogeda tõelist adrenaliini kihutades 2,3 km pikkusel rajal. Sõitma võib tulla nii üksi kui ka suurema seltskonnaga! Rallisõidu proovimiseks on vajalik juhtimisoskus, kuid juhiloa olemasolu ei ole vajalik.

Enne rooli istumist juhendame sõitjaid ohutuse osas, tutvustame auto ja raja omadusi ning ohutusreegleid. Meie autod on hoolikalt kontrollitud ja hooldatud, mis tagab turvalisuse ja töökindluse võidusõidu ajal. Me ei paku ainult autot, vaid ka sõiduvarustust, et oleksite võistluseks täielikult valmis.

Osalejad peavad täitma vastutusdeklaratsiooni. Kõik osalejad peavad sõidu ajal kandma kiivrit. LaitseRallyPark pakub ka „riski maandamise teenust“, mis aitab juhi omavastutuse õnnetuse korral vähendada 1500 või 3000 euroni. Riski maandamise teenus on soovituslik, aga mitte kohustuslik, rohkem saate selle kohta teada siit ja siit.

Pakume klientidele sõitmiseks ralliautosid BMW ja Lada. Neil on võidusõiduks vajalikud turvapuurid ja kaitsevarustus. Sama marki autod on üksteisega identsed, et tagada võrdne võidusõit kõigile osalejatele. Enamik ralliautosid on manuaalkäigukastiga, kuid BMW ralliautot saab proovida ka automaatkäigukastiga.

Ralliteenuse broneerimine on väga lihtne – saatke e-kiri aadressile info@laitserallypark.ee, märkige auto mark (BMW või Lada), sõidu kuupäev ja kellaaeg, osalejate arv ning me broneerime teile võidusõiduks aja. Me garanteerime, et te ei kahetse oma valikut ja soovite meie juurde ikka ja jälle tagasi tulla! Ralli lõppedes saab korraldada tõelise autasustamistseremoonia poodiumil medalite, diplomite, karikate ja vahuveiniga.

Rohkem kui 10-liikmelistele seltskondadele pakume rallipakette, nendega saate tutvuda siin. Paketi broneerimiseks saatke meile palun e-kiri aadressile info@laitserallypark.ee, märkige soovitud teenus, kuupäev ja kellaaeg ning osalejate arv.

Rallisõidu LaitseRallyPargis saab ühendada puhkemaja rendi, toitlustuse või meie muude meelelahutusvõimalustega: hobikart, elamussõit drifti- või ralliauto kõrvalistmel, autokollektsiooni külastus, maastikusõit. Individuaalse pakkumise saamiseks saatke meile e-kiri aadressile info@laitserallypark.ee.

Ralli toimumise päeval soovitame saabuda 15-20 minutit enne broneeritud aega, et täita omavastutusdeklaratsioon ja läbida ohutusinstruktaaž. Soovitame enne sõitu kindlasti tutvuda LaitseRallyParki külastamise reeglitega, mille leiate siit.

Vaata videot

Galerii

Hinnakiri

HOBIRALLIAUTO RENT

Ainult eelneva broneeringu alusel
BMW ralli, esimesed 2 täisringi (4,6 km) / iga järgnev ring (2,3 km)75 / 35 eur
LADA ralli, esimesed 2 täisringi (4,6 km) / iga järgnev ring (2,3 km)85 / 40 eur

HOBIRALLIAUTO RENT SPRINDIVÕISTLUSENA (AL 25 OSALEJAST)

BMW ralli sprindina (5 autoga, start 1 min tagant), esimesed 2 ringi (4,6 km) / iga järgnev ring (2,3 km), 1 in80 / 40 eur
LADA ralli sprindina (5 autoga, start 1 min tagant), esimesed 2 ringi (4,6 km) / iga järgnev ring (2,3 km), 1 in90 / 45 eur
Riski maandamise teenus (omavastutusega kuni 1500€ / 3000€, juhtumipõhine), 1 tk150 / 100 eur

MUUD TEENUSED

LaitseRallyPargi diplom2 eur
Üksik medal / karikas15 / 30 eur
Medalid / karikad esikolmikule, komplekt25 / 50 eur
Graveering medalitele / karikatele (komplekt)25 eur
Vahuvein (0,75 cl), 2 valikut15 / 25 eur
Sündmuse koordineerimise tasu (lisandub gruppidele), 1 tund100 eur
Peotelgi (4 x 8m) rent, 1 päev (kuni 8h)120 eur
Õllemööbli rent (1 laud + 2 pinki), 1 päev (kuni 8h)15 eur
Telkimine, 24 tundi / telk3 eur
Ralli teenus on aastaringselt saadaval!