Info autokoolidele

LaitseRallyPark pakub autokoolidele:

1. Õppesõiduväljakut koos libedasõidualaga
2. Moodsaid õppeautosid, sh automaatkäigukastiga
3. Õppeklassi (asukohaga õppeväljaku kõrval)
4. Sõbralikku teenindust eesti, inglise või vene keeles

LaitseRallyPark õppeväljak pakub erinevaid võimalusi ohutu sõidu harjutamiseks. Õppeväljak sisaldab graniitplaatidega kaetud libedaala.
Aastaringselt kasutatav harjutusväljak võimaldab autokoolidel läbi viia täiendõppe vormis ettenähtud libedasõidukoolitust LaitseRallyPark õppeväljakul. Harjutusväljakul sõitmine toimub ainult LaitseRallyPark sõidukooli autodega, mis on kohandatud spetsiaalselt libedasõiduks (Nissan Micra 2018a.). Libedasõidukoolitust on võimalik kombineerida mitmete muude sõiduoskust ja sõiduohutust parendavate koolitustega.

ALGASTME ja B-KATEGOORIA LÕPPASTME KOOLITUSED 
Autokoolidel on võimalik rentida autot (Nissan Micra 2018a.) ja õppesõidu väljakut koos libedaplatsiga. Koolitust saavad läbi viia autokoolid oma õpetajatega.
Õppesõiduväljaku kõrval asuv õppeklass mahutab vajadusel mitukümmend õpilast. Klassis on olemas internetiühendusega ekraan, mille külge saab arvuti ühendada. Õppeklassi rent on 25€+km (1h).
Hind (alates 01.02.2023): 55€/h (60 min) 1 auto, hinnale lisandub käibemaks 20%.

Asukoht
LaitseRallyPark asub Tallinnast 30 km kaugusel, Keilast 19 km, Märjamaalt 38 km, Raplast 50 km ning Haapsalust 60 km kaugusel: kontakt ja kaart

Registreerimine ja info:
+372 671 6067
autokool@laitserallypark.ee

Galerii

Meie õppesõiduväljak on avatud aastaringselt!