Suvepäevad ja talvepäevad

LaitseRallyPark on avatud aastaringselt ja see võimaldab meil pakkuda mitmekülgset meelelahutust nii suvel kui talvel. LaitseRallyPark on hinnatud koht ettevõtete suve- ja talvepäevade korraldamiseks. Meil on 20 aastat ürituskorraldus kogemust erinevas suuruses sündmuste korraldamisel ja läbiviimisel.

Ainulaadsus peitub rallipargi mitmekesisuses. Pakume erinevate teenustega meelelahutusprogrammi ka kombineerituna töise seminariga. Aktiviteetidena pakume BMW või LADA rallit, kardisõite, trikiautoga vägagi lustlikku slaalomsõitu ning maastikusõitu UAZ kastiautoga. Adrenaliinile annab aga hoopis teistmoodi lisaväärtuse elamussõit kas võistlus ralliauto- või driftiauto kõrvalistmel. Silmailu pakub Automaja uunikumide kollektsioon ning nautida saab ka lustisõitu uunikum autoga.

Loomulikult kuulub pika tegevusrohke päeva juurde ka hea toit ning õhtune lõõgastus ja emotsioonide jagamine saunaga puhkemajades!

Valmis pakettidesse oleme kombineerinud populaarseimad teenused.

Lisainfo saamiseks ja hinnapäringu küsimiseks võtke meiega ühendust e-posti teel info@laitserallypark.ee või telefoni teel +37256695819.

Vaata videot

Galerii

Korraldame firmapeo vastavalt teie soovidele!