Seminarid

LaitseRallyPark`is pakume ka seminaride korraldamise teenuseid! Oleme spetsialiseerunud ainulaadsete ja inspireerivate seminaride loomisele, mis jätavad osalejatele sügava mulje.

Meie rallipargis on mitmekülgsed võimalused seminaride läbiviimiseks autoteemalises keskkonnas. Olenemata sellest, millist tüüpi seminarit või koolitust te plaanite – olgu selleks meeskonnatöö arendamine, juhtimisalased koolitused või muud teemad – me aitame teil luua sisukat ja kaasahaaravat üritust.

Pakume mitmesuguseid ruume, mis on kohandatavad vastavalt teie vajadustele. Meie seminariruumid on varustatud kaasaegse heli- ja videotehnikaga ning tagavad mugava ja produktiivse keskkonna. Toitlustamiseks pakume autotemaatilise kohviku ruumi.
Automajas pakume ruume seminaride läbiviimiseks suuremate osalejate arvuga. Automajas saab luua teile ideaalne keskkond tööalaseks osaks seminarist ning pakkuda võimalust nautida maitsvat lõunasööki või kohvipausi.

Lisaks seminariruumidele pakume ka mitmekesiseid toitlustusvõimalusi. Meie kooostööpartneri menüüst leiate maitsvad suupisted, kosutavad einevalikud ja joogid. Serveerime osalejatele meeldivat kohvipausi, et luua seminarile külalislahkust ja mugavust.Samuti võime korraldada eritellimusel cateringi, et rahuldada teie erilisi soove.

Seminari ainulaadsus pargis seisneb selles, et pakume seminari ajal meelelahutuslikku programmi põneva sõidukogemusega. See võib hõlmata tõelist rallit, võistlusi go-kartidel, sõitu professionaalsete pilootidega ralli- või driftiautol, Automaja kollektsiooni külastust või isegi sõitu unikaalsel vanal autol!

Kui otsite valmislahendust, tutvuge meie seminaripakettidega, kus oleme sisaldanud kõige populaarsemaid teenuseid.

Võtke meiega ühendust, et arutada oma seminariplaane ja broneerida sobiv ruum. Oleme valmis aitama teil luua unikaalne ja inspireeriv seminarielamus!

Lisainfo saamiseks või hinnapäringu tegemiseks võtke meiega ühendust e-posti teel info@laitserallypark.ee või telefoni teel +37256695819.

Galerii

Meie autoalane teemapark on avatud aastaringselt!