Kardisõit

Kardisõit

LaitseRallyPargis on võimalik aastaringselt kartidega sõita!

LaitseRallyPark’i kardikeskus on ideaalne koht, kus proovile panna oma oskus kardisõidus ja kogeda tõelist adrenaliini. Meie kardikeskuses on saadaval erinevad kardiklassid, lisaks hobikardile pakume ka lastekarte ning paariskarti. Ette broneerides on võimalik proovida ka võistluskardirajal Rotax mootoriga karti.

  • Hobikart on mõeldud sõitjatele, kelle pikkus on üle 140 cm. Need kardid on varustatud võimsa mootoriga ja pakuvad kiiret ja põnevat sõitu.
  • Lastekart on mõeldud sõitjatele, kelle pikkus on 125-140 cm. Need kardid on väiksema tippkiirusega ja kergemad kui hobikardid, mistõttu on need ohutumad ja lihtsamini juhitavad.
  • Paariskart on mõeldud kahele sõitjale. Suurepärane võimalus sõita koos sõbra või pereliikmega.

Kõige kiirem ja mugavam viis broneerida kardisõit on läbi meie kodulehel oleva online-broneerimissüsteemi kaudu. Esimesena valige sobiv kuupäeva ja kellaaeg, seejärel kart (hobikart, lastekart või paariskart), inimeste arv ja sõitude arv ning tasuge broneeringu eest.
Kardisõit võib olla makstud ka LaitseRallyPark`i kardikeskuses kohapeal, kuid sel juhul saame pakkuda teenust ainult elava järjekorra alusel. Kindlasti soovitame kontrollida vabade kartide olemasolu soovitud kuupäeval ja ajal meie online-broneerimissüsteemist. Broneeringud meie veebisaidil kuvatakse reaalajas.

Kui teil on kinkekaart ja soovite seda teenuse eest tasumisel kasutada, kirjutage meile e-posti aadressil info@laitserallypark.ee, märkige kinkekaardi number, soovitud teenus, sõidu kuupäev ja kellaaeg ning inimeste arv. Vastame teile tööpäeva jooksul.

Ettevõtetele, kellel on rohkem kui 5 osalejat, pakume võistlusformaadis kardipakette, nendega saate tutvuda siin. Kardipaketi broneerimiseks kirjutage meile e-posti aadressil info@laitserallypark.ee, märkige soovitud võistluspakett, kardisõidu kuupäev ja kellaaeg ning osalejate arv.

Kardikeskuse külastust saab ühendada saunamaja rendi, toitlustuse või muu meelelahutusega: ralliautokollektsiooni külastus, maastikusõit. Individuaalse pakkumise saamiseks kirjutage meile e-posti aadressile info@laitserallypark.ee.

NB! Sõidupäeval soovitame saabuda 30 minutit enne broneeritud aega, et täita omavastutusdeklaratsioon ja kuulata ohutusinstruktaaži.

Oma külaliste turvalisuse tagamiseks pakume kardisõidu varustust: kiivrisukk, kiiver, kaelakaitse ja kindad. Kui teil on juba oma varustus, võite ka seda kasutada.
Meie kardikeskuses on 600-meetri pikkune valgustatud rada, mis pakub sõidurõõmu igas vanuses sõitjatele. Kardirada on väljakutsuv ja pakub erinevaid kurve ja tõuse, mis muudavad sõidu põnevaks ja meelelahutuslikuks.

Siin on mõned näpunäited, kuidas saada oma kardisõidust maksimaalne elamus:

  • Kanna sobivat riietust ja jalanõusid.
  • Täida omavastutusdeklaratsioon ja kuula ohutusinstruktaaži.
  • Kuula oma keha ja ära sõida üle oma võimete.
  • Naudi sõitu!

Soovitame enne kardisõitu kindlasti tutvuda LaitseRallyPark`i kardikeskuse ja signaallippude kasutamise reeglitega, mille leiate siit. Ole valmis haaravateks tunneteks ja erksateks emotsioonideks! Ootame teid kardirajal!

Vaata videot

Galerii

Hinnakiri

HOBIKART

Kardi rent suvisel hooajal (01.04-30.11), 8 minutit / inimene20 eur
Kardi rent talvisel hooajal (01.12-31.03), 10 minutit / inimene 21 eur
Lastekardi rent suvisel hooajal (01.04-30.11), 8 minutit / inimene15 eur
2-kohalise kardi rent suvisel hooajal (01.04-30.11), 8 minutit / 2 inimest22 eur
Kaalumine ja lisaraskuste rent, ühe sõidu kohta / inimene (ainult suvel)1 eur
Võistluskardiraja päevapilet ( ainult võistluskardile) / 1 kart65 eur
Võistluskardi hooaja pilet (1-le inim., kehtib kogu hooaja vaba raja olemasolul)1830 eur

MUUD TEENUSED

LaitseRallyPargi diplom2 eur
Üksik medal / karikas15 / 30 eur
Medalid / karikad esikolmikule, komplekt25 / 50 eur
Graveering medalitele / karikatele (komplekt)25 eur
Vahuvein (0,75 cl), 2 valikut15 / 25 eur
Sündmuse koordineerimise tasu (lisandub gruppidele), 1 tund100 eur
Peotelgi (4 x 8m) rent, 1 päev (kuni 8h)120 eur
Õllemööbli rent (1 laud + 2 pinki), 1 päev (kuni 8h)15 eur
Telkimine, 24 tundi / telk3 eur
Meie hobikardikeskus on avatud aastaringselt!