Kart

Hobikart

LaitseRallyPargis on võimalik aastaringselt kartidega sõita!

Kas soovite proovida oma oskusi kardisõidus ja broneerida sõidu meie rajal? See on väga lihtne! Kõige kiirem ja mugavam on seda teha meie online-broneerimissüsteemi kaudu. Esimesena valige sobiv kuupäeva ja kellaaeg, seejärel kart (hobikart, lastekart või paariskart), inimeste arv ja sõitude arv ning tasuge broneeringu eest.
Sõidu eest saab tasuda ka LaitseRallyPargi kardikeskuses kohapeal, kuid sel juhul saame pakkuda teenust ainult järjekorra alusel. Igal juhul soovitame kontrollida vabade kartide olemasolu soovitud kuupäeval ja ajal meie online-broneerimissüsteemis. Broneeringud meie veebisaidil kuvatakse reaalajas.

Kui teil on kinkekaart ja soovite seda teenuse eest tasumisel kasutada, kirjutage meile e-posti aadressil info@laitserallypark.ee, märkige kinkekaardi number, soovitud teenus, sõidu kuupäev ja kellaaeg ning inimeste arv. Vastame teile tööpäeva jooksul.

Ettevõtetele, kellel on rohkem kui 5 osalejat, pakume võistlusformaadis kardipakette, nendega saate tutvuda siin. Kardipaketi broneerimiseks kirjutage meile e-posti aadressil info@laitserallypark.ee, märkige soovitud teenus, sõidu kuupäev ja kellaaeg ning osalejate arv.

Te saate ühendada kardikeskuse külastuse saunamaja rendi, toitlustuse või muu meelelahutusega: ralli, autokollektsiooni külastus, maastikusõit. Individuaalse pakkumise saamiseks kirjutage meile e-posti aadressil info@laitserallypark.ee.

Pakume lastekarte (juhi pikkus 125-140 cm) ja hobikarte (juhi pikkus üle 140 cm) ning kahe istmega paariskarte neile, kes soovivad sõita koos lapse, sõbra või sugulasega.

Oma külaliste turvalisuse tagamiseks pakume varustust: kiivrit, kaelakaitset ja kindaid. Kui teil on juba oma varustus, võite ka seda kasutada.

Sõidupäeval soovitame saabuda 30 minutit enne broneeritud aega, et täita vastutusdeklaratsioon ja kuulata ohutusjuhiseid.
Soovitame enne sõitu kindlasti tutvuda LaitseRallyPark`i kardikeskuse ja signaallippude kasutamise reeglitega, mille leiate siit. Ole valmis haaravateks tunneteks ja erksateks emotsioonideks! Ootame teid meie rajal!

LaitseRallyPargi hobikardikeskuses kasutatakse Prantsuse ettevõtte Sodi karte. Suvel sõidetakse asfaldil Sodi GT5-ga, millel on slikkrehvid, talvel saab sõita Sodi GT2-ga, millel on lamell- või naastrehvid. Raja pikkus on 600 meetrit ja see on valgustatud, nii et sõita saab ka pimedas. Keskmiseks kiiruseks rajal on 35 km/h ja tippkiirus ületab 65 km/h.

Ootame külla ka lapsi! LaitseRallyPargis kasutame lastekarte Sodi Fun Kit, mis sobivad lastele pikkusega 125-140 cm. Nendes kartides kasutatakse kergemat juhtimissüsteemi ja piiratud võimsust, mis muudab need ohutuks ka väiksema sõidukogemusega lastele. Lisaks pakume spetsiaalset lastevarustust, sealhulgas väiksemaid kiivreid ja kaelakaitsmeid, et tagada laste turvalisus.

Vaata videot

Galerii

Hinnakiri

HOBIKART

Kardi rent suvisel hooajal (01.04-30.11), 8 minutit / inimene18 eur
Kardi rent talvisel hooajal (01.12-31.03), 8 minutit / inimene (ei kehti jäärajal)20 eur
Kardi rent talvisel hooajal jäärajal, 10 minutit / inimene25 eur
Lastekardi rent suvisel hooajal (01.04-30.11), 8 minutit / inimene15 eur
Lastekardi rent talvisel hooajal (01.12-31.03), 8 minutit / inimene18 eur
2-kohalise kardi rent suvisel hooajal (01.04-30.11), 8 minutit / 2 inimest20 eur
2-kohalise kardi rent talvisel hooajal (01.12-31.03), 8 minutit / 2 inimest25 eur
Kaalumine ja lisaraskuste rent, ühe sõidu kohta / inimene (ainult suvel)1 eur
Võistluskardiraja päevapilet ( ainult võistluskardile) / 1 kart60 eur

MUUD TEENUSED

LaitseRallyPargi diplom2 eur
Üksik medal / karikas15 / 30 eur
Medalid / karikad esikolmikule, komplekt25 / 45 eur
Graveering medalitele / karikatele25 eur
Vahuvein (0,75 cl), 2 valikut15 / 25 eur
Sündmuse koordineerimise tasu (lisandub gruppidele), 1 tund50 eur
Meie hobikardikeskus on avatud aastaringselt!