Peokorraldus

Tere tulemast meie autoalasse teemaparki – oleme teie ideaalne partner pidude ja firmaürituste korraldamiseks! Oleme spetsialiseerunud ainulaadsete ja põnevate pidude loomisele, mis jätavad teile ja teie külalistele ereda mälestuse.

Meie rallipark pakub ainulaadseid võimalusi autoteemaliste pidude korraldamiseks. Sõltumata planeeritavast sündmusest – firmaüritus, sünnipäev, pulm või lastepidu – aitame teil sisustada seiklusrikka ja meeleoluka päeva.

Meie ruumid mahutavad erineva suurusega seltskondi, alates hubastest perekondlikest istumistest kuni suuremate gruppideni 300-500 inimest. Pakume erinevaid võimalusi autoteemaliste tegevuste korraldamiseks, sealhulgas põnev ralli, kardivõistlused, lõbusad autovõidusõidud, autokollektsiooni külastamine ja muud lõbusad tegevused, mis sobivad igas vanuses ja oskustasemega inimestele.

Meie ürituste korraldajate ja juhendajate kogenud meeskond tagab, et teie üritus viiakse läbi professionaalselt ja tähelepanelikult. Töötame koos teiega, et mõista teie soove ja luua individuaalne programm, mis peegeldab teie ainulaadsust ja paneb teie külalised vaimustuma. See pole lihtsalt tühi lubadus – küsige pakkumist ja veenduge ise!

Pakume ka mitmekesiseid toitlustusvõimalusi, et teie soovidele vastu tulla. Saate valida meie põhimenüüst erinevaid suupisteid, sooje roogasid ja jooke, mis sobivad teie üritusele. Või korraldame eritellimusel cateringi vastavalt teie soovidele.

Lisainfo saamiseks või hinnapäringu tegemiseks võtke meiega ühendust e-posti teel info@laitserallypark.ee või telefoni teel +37256695819.

Galerii

Hinnakiri

Pakkumise saamiseks saatke meile e-kiri aadressile info@laitserallypark.ee
LaitseRallyPark on avatud aastaringselt!