B-kat. lõppaste

LaitseRallyPark pakub ka ise lõppastme koolituse raames libedasõidu teooriat ja praktikumi. Koolitus viiakse läbi õppesõiduväljakul meie autodega ja meie õpetaja poolt. Lõppastme libedakoolitus maksab 55€+km õpilase kohta.
B-kat. lõppaste toimub igal nädalal reedeti ja pühapäeviti kell 11:00-13:30. Koolitus toimub kui on minimaalselt 4 õpilast registreerinud ning maksimaalne õpilaste arv koolituse kohta saab olla 12. Autokoolidele tuleb õpilasi eelnevalt registreerida LaitseRallyPargi üldkontaktide kaudu.

Õppesõiduväljak
Koolitus toimub asfaltkattega platsil, mille suurim pikkus on 350 meetrit. Platsi osaks on graniitkattega libedarada, millel saab harjutada nii otse- kui ka kurvisõitu. Õppesõiduväljakut kasutame aastaringselt ja ka pimedas (valgustus on olemas).

Autod
Sõidukoolitus viiakse läbi 2018.-2020. aasta Nissan Micradega. Autosid on kokku kaheksa, neist kaks automaatkastiga.

Asukoht
LaitseRallyPark asub Tallinnast 30 km kaugusel, Keilast 19 km, Märjamaalt 38 km, Raplast 50 km ning Haapsalust 60 km kaugusel.

Lisainfo ja õpilaste registreerimine: autokool@laitserallypark.ee, tel 5669 5819

NB! Info õpilastele !
LaitseRallyPark ise ei paku täis mahus lõppastme koolitust. Peate pöörduma mõne autokooli poole ning kui teie valitud autokool teeb meiega koostööd siis saadetakse teid libedasõidu teooriale ja praktikumile ralliparki.

Galerii

Meie õppesõiduväljak on avatud aastaringselt!