Firma jõulupidu

Tervitage Jõule ja uut aastat ainulaadses LaitseRallyPark`is!

Jõulupeo korraldamine autoalases teemapargis ei ole lihtsalt üritus, see on tõeline elamus meelelahutuse ja seikluste maailmas. Erinevate tegevuste kombineerimine muudab teie firmaürituse põnevaks ja meeldejäävaks kõigile osalejatele.

Miks valida just meid:

Unikaalne asukoht: Vaid 30 minutilise autosõidu kaugusel Tallinna piirist ning parkimise pärast muret tundma ei pea! Erinevad seminari- ja peoruumid 10-500-le inimesele.
Eksklusiivsed meelelahutusvõimalused: Pakume mitmekesiseid meelelahutusprogramme – alates rallist kuni uunikum autodega lustisõiduni. Meil on Eesti ainuke aastaringselt lahti olev välikardirada kus talvisel perioodil vastavalt ilmastikule pakume ka jäärajal kardisõite. Väikefirmadele pakume hubaseid saunaga puhkemaju hubaseks õhtu veetmiseks!
Kulinaarsed meistriteosed: Teeme koostööd Nõva Mõisakohviku ja AB Cateringiga, garanteerimaks alati maitseelamuse ning ka erisoovidele vastutuleku. Jõulude- ja uusaasta õhtusöök saab olema tõeline gurmaanide pidu.
Suur kogemus erinevate üritustega: 20 aastat ürituskorraldus kogemust ning viime ellu teie unistused ja soovid! Oleme paindlikud ning lähtume alati kliendi soovist garanteerimaks maksimaalse elamuse. Korraldame meeleoluka ja unustamatu jõulupeo just sinu meeskonnale!
Personaalne lähenemine: Iga sündmus on eriline! Sõltumata meeskonna suurusest pakume alati kogemustest lähtuvalt parimat ning mitmekesiseimat programmi, tulles vastu ka erisoovidele.

Pakkumise saamiseks saatke päring e-posti teel info@laitserallypark.ee.

Galerii

Korraldame peo vastavalt teie soovidele!