Sõidukoolitused gruppidele

Hooli oma töötajate turvalisuse ja ettevõtte vara säilimise eest!

Korraldame ettevõtetele erinevate formaatidega sõidukoolituste individuaalse päevakavaga. Pakume klientidele koolitusel aktiivset kaasa mõtlemist ja palju praktilisi näpunäiteid. Kasutatakse näitliku videomaterjali, mis võimaldab ohuolukorra tõsidust paremini mõista ja tegevusi paremini visualiseerida. Koolituste praktiline osa viiakse läbi harjutusväljakul, kus sõitmine toimub LaitseRallyPark sõidukooli autodega, mis on kohandatud libedasõiduks (Nissan Micra 2018a.). 

Eritehnika juhtidele on olemas ka võimalus koolitust läbi viia ettevõtte reaalseid töövahendeid kasutades. Koolitusprogrammi on võimalik lisada ka meditsiiniline koolitus, mille käigus õpetatakse eluks vajalikku esmaabi andmist ja elustamist. Lisaks aktiivsele koolitusprogrammile pakub LaitseRallyPark mitmeid teenuseid koolituspäeva meeldejäävamaks muutmiseks.

Meil on lai õpperuum, kus saab korraldada teoreetilisi õppetunde otse õppeplatsi lähedal. Soovi korral pakume ka kohvipauside korraldamist ning meie partnerid saavad teile pakkuda toitlustust lõunapausi ajal.

Lisainformatsioon ja broneerimine
info@laitserallypark.ee 
Tel. +372 5669 5819

Galerii

LaitseRallyPark on avatud aastaringselt!