Elamussõit

Oled unistanud suurel kiirusel elamussõidust drifti- või ralliauto kõrvalistmel?!

Co-drive driftiauto kõrvalistmel on tõeliselt adrenaliinirohke elamus! Pane end proovile, tõelise võistlusdriftiauto kõrvalistujana meie driftirajal. Elamussõidu piloodiks on LaitseRallyPargi kogenud driftija. Sõiduelamust pakume Nissan Silvia S15 driftiauto kõrvalistmel, mis pakub närvikõdi nii kurvides kui ka rehve soojendades. Parima elamuse jaoks on sõiduk varustatud ilmastikuoludele vastavate võistlusrehvidega. Sõit driftiauto kõrvalistmel on suurepärane kingiidee poissmeesteõhtuks peigmehele või suurepärane elamus sünnipäevalapsele.

Või nautige kaardilugeja istet kogenud rallisõitja kõrval tõelises ralliautos! Ise saate LaitseRallyParki sõitma tulla hobiklassi BMW 318i-ga (E36), kuid tõelisele fännile soovitame tellida sõidu tõelise ralliauto BMW 328i (E46) kõrvalistmel. Kõiki Co-Drive teenuseid pakutakse LaitseRallyPargi kogenud pilootide poolt. Teil on võimalus jälgida tõelise võidusõitja tööd ja saada unustamatuid elamusi, mis jäävad teiega kogu eluks.

Kui soovite ise rooli istuda, siis pakume Teile võimalust kihutada meie paarisrajal BMW või Lada hobiralliautodega. Tutvuge ralliteenusega siin.

Ja muidugi soovi korral saab ka sündmusele luua lisaväärtust, või üllatada oma külalisi, siis on võimalik tellida lõbusõit ainulaadse, restaureeritud Ford T-ga. Oleme veendunud, et see ei jäta ükskõikseks mitte kedagi.

Co-Drive teenuse broneerimiseks kirjutage meile e-posti aadressil info@laitserallypark.ee, märkige auto tüüp (ralli, drift või UNIC), sobiv kuupäev ja kellaaeg ning osalejate arv.

Galerii

 

Hinnakiri

ELAMUSSÕIT RALLIAUTOGA

Kaassõitjana 2,3 km paarisrajal võistlusautos, 1 täisring / inimene152.50 eur
Kaassõitjana 2,3 km paarisrajal hobi-ralliautos, 1 täisring / inimene50 eur

ELAMUSSÕIT DRIFTIAUTOGA

Elamussõit driftiauto kõrvalistmel 3 ringi / inimene152.50 eur

ELAMUSSÕIT RETROAUTOGA

Elamussõit Ford-T-ga (LaitseRallyPargis koos juhiga) / 1 tund152.50 eur
Sobiva aja leidmiseks võtke meiega ühendust!