Jääkart

Jääkart on ainulaadne tali spordiala ja aktiivse puhkuse võimalus, mis on saadaval vaid vastava ilmastiku tingimuse korral. Jääkarti saab sõita alates 140cm pikkusest ning antud elamus on ideaalne meeskonna ürituseks või lihtsalt sõpradega meeleoluka kogemuse saamiseks.

Jääkart on kardisõidu liik mida sõidetakse LaitseRallyParki 1,3 km pikkusel jäärajal. Jääkartidele on paigaldatud naastrehvid, mis tagavad hea haarduvuse jääpinnaga ning võimaldavad arendada kõrget kiirust ja teha teravaid manöövreid.

Millised on jääkardi eelised?

• See on äärmiselt lõbus ja vinge elamus! Jäärada on tõeline väljakutse oskuste ja reaktsioonide jaoks. Iga kurv on uus väljakutse, mis paneb südame kiiremini lööma.

• Jäärajal saab arendada suuremat kiirust kui hobikardirajal. Raja äärtes on lume barjäär mis peatab pehmelt kardi koheselt rajalt välja sõites.

• Teenus on kättesaadav igaühele ning kohapeal ennem sõitude algust viiakse läbi ohutusinstruktaaž.

Millal on võimalik jääkarti harrastada?

Kui välitemperatuur langeb alla -5 kraadi ning püsib stabiilselt vähemalt 9 päeva prognoosi järgi, siis alustame jääraja ehitamist. Jääkardi saadavusest teavitame alati oma sotsiaalmeedia platvormidel (facebook ja instagram) ning kodulehel uudiste sektsioonis. 

Kuidas jääkardisõiduks valmistuda?

• Riietuge vastavalt ilmale ning kindlasti soojalt! Rangelt soovituslik on torusall ja/või tavaline sall, kindlasti soojad ja tuulekindad kindad. Kardisõit igal temperatuuril on nauditav vastavalt sooja riietusega.

• Kiivrisukk ning kiiver on on kohustuslik, antud varustus on olemas ka kohapeal kuid oma varustus on samuti lubatud. Ka sõidukombed on kohapeal olemas mida saab oma riietele peale panna.

• Tutvuge ohutusreeglitega. Enne sõitu räägitakse teile rajal käitumise reeglitest.

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil jäärajast maksimaalselt rõõmu tunda:

• Ärge kartke eksperimenteerida. Proovige erinevaid pöördeid ja manöövreid, et leida oma stiil.

• Austage teisi sõitjaid, teiste kartide rammimine ja rajalt välja lükkamine on keelatud.

Kiireim ja mugavaim viis kardisõitude broneerimiseks on läbi meie kodulehe avalehel asuva online-broneerimissüsteemi. Lehe paremal üleval nurgas on punane nupp „broneeri”, valige sobiv sõidu kuupäev ja kellaaeg, seejärel määrake sõitjate arv ning tasuge broneering.

Ilma ettemaksuta broneeringud me vastu ei võta. Kui soovite kohapeal tasuda siis on võimalik tulla elavas järjekorras karti sõitma kardikeskuse lahtioleku aegade raames.

Kui teil on kinkekaart mida soovite realiseerida, siis palun kirjutage oma broneeringu soov meile e-posti aadressil info@laitserallypark.ee, märkige kinkekaardi number, soovitud teenus, sõidu kuupäev ja kellaaeg ning inimeste arv. Vastame mõne tunni jooksul.

NB! Korraga on avatud vaid üks kardirada ehk kas hobikardirada või jääkardirada. Raja saadavuse info saab meile helistades 6716067 või meie sotsiaalmeedia reklaami infost.

Jääkart on suurepärane viis lõbusalt aega veeta ja saada uusi kogemusi. Kui otsite adrenaliinirohket aktiivset puhkust, siis jääkart on just see, mida vajate. Pakume ka võimalust saunaga puhkemaja rendiks mis sobib ideaalselt kardisõidu juurde!

Galerii

Hinnakiri

Kardi rent (pikkus al. 140 cm) jäärajal, 10 minutit / inimene21 eur
Meie hobikardikeskus on avatud aastaringselt!