Riskimaandamise teenus LISAINFO

Riskimaandamise teenus

Kõik meie hobiralliautodega sõitma minevad juhid peavad allkirjastama omavastutus deklaratsiooni.
Klient ei vastuta mehhaaniliste rikete eest, juhul kui peaks esinema autol mehhaaniline rike, vahetavad instruktorid antud auto välja ning klient saab sõita uue ringi teise autoga.
Juht on vastutusel kui peaks põhjustama avarii nii, et auto või auto küljes olevad detailid saavad kahjustada.

Esimene variant on sõitma minna täieliku omavastutusega, see tähendab, et kui peaks juhtuma avarii siis kõik remonditööde kulud kannab juht. Ralliauto täismaksumus on 12 140€ ning hinnakalkulatsioon koostatakse vastavalt antud juhtumi vajalikele remonditöödele.

Alternatiiv on võtta grupi peale riskimaandamise teenus, võimalik on valida kahe variandi vahel:
I variant on võtta kogu grupi peale 100€ maksev riskimaandamise teenus millega juhi omavastutus on avarii korral maksimaalselt 3000€. Kõik sellest summast ülespoole ulatuvad kahjud kompenseerib LaitseRallyPark.
II variant on võtta kogu grupi peale 150€ maksev riskimaandamise teenus millega juhi omavastutus on avarii korral maksimaalselt 1500€. Kõik sellest summast ülespoole ulatuvad kahjud kompenseerib LaitseRallyPark.

Teenus on juhtumi põhine ehk teenus kehtib kõikidele juhtidele kuniks juhtub avarii, sellisel juhul läheb antud teenus avarii põhjustanud juhile käiku ning seejärel tuleks otsustada, kas ülejäänud veel sõitmata juhid jätkavad täieliku omavastutusega või võetakse neile uus riskimaandamise teenus. Ralliauto täismaksumus on 12 140€ ning hinnakalkulatsioon koostatakse vastavalt antud juhtumi vajalikele remonditöödele.
Üldiselt mööduvad rallid ilma avariideta, kuid gruppide puhul on alati risk, et satutakse hasarti või kiputakse rajal oma sõiduvõimeid ülehindama, sellepärast soovitame gruppidele riskimaandamise teenust.