Подарочные карты

Kingi meeldejäävaid elamusi LaitseRallyPargis!

Otsite täiuslikku kingitust, mis jätaks ereda mulje? Pakume rallipargi teenuste kinkekaarte, mis võimaldavad kingisaajale unustamatuid elamusi.

Meie kinkekaardid lasevad kogeda haaravaid autoelamusi. Kingisaaja saab nautida adrenaliini ja unikaalset sõidukogemust meie radadel.

Olenevalt autojuhi kogemustest-oskustest aitavad meie professionaalsed instruktorid neil omandada sõiduoskusi ning tunda kiirest sõidust rõõmu.

Kinkekaardid sobivad igaks sündmuseks – sünnipäevaks, juubeliks, ettevõtte üritusteks või lihtsalt meeldivaks üllatuseks. Neid saab kasutada sobival ajal vastavalt meie pargi ajakavale.

Kinkekaardiga saab maksta kõikide meie pargis pakutavate teenuste ja kaupade eest – kart, ralli, ruumirent, sünnipäevapidu jne.

Soovitud hinnaga kinkekaardi ostmiseks minge meie veebipoodi, valige meeldiv kujundus, sisestage summa, soovitud tekst ja tasuge. Teil on võimalus saada kinkekaart PDF-failina oma e-posti aadressile või saata see otse saajale.
Kui soovite osta kinkekaarti ilma summat märkimata või saada see posti teel paberil, kirjutage meile e-posti aadressile info@laitserallypark.ee.