LaitseRallyPark - Kart
MEELELAHUTUS Kardisõit
Kardisõit

Rallisõidule lisaks saab LaitseRallyPargis veel ühe suurepärase meelelahutusena sõita karti ja seda aastaringselt!

 

LaitseRallyPark - kardid

Suvel sõidetakse LaitseRallyPargi hobikardirajal asfaldil kihutamiseks mõeldud "slick" tüüpi rehvidega. Tegemist on rehvidega, millel puudub parema haarduvuse tagamiseks rehvimuster. Suvel on kasutusel 10 hobikarti SODI GT5. Nimetatud kardid teeb unikaalseks spetsiaalne turvavarustus kardi esiosas ning kartide omavaheline võrdsus. Kardid on loomulikult tehniliselt ühesugused, kuid kardisõidus on üheks väga oluliseks teguriks ka sõitja kaal. Nimelt, LaitseRallyPargis kasutusel olevatel kartidel SODI GT5 on kaaluboksid, mis tähendab seda, et sõitjatele on võimalik võidusõit teha veel võrdsemaks ja lisada kergematele sõitjatele kuni 30 kg lisakaalu. Veel on suvel kasutuses 2 lastekarti (pikkusele 120-140 cm).


LaitseRallyPark - talvekart
Hobikartidega on võimalik sõita ka talvel. Teadaolevalt esimestena oleme taasavanud uue peatüki Eesti hobikardisõidus - Talvekart. Talvesõiduks mõeldud karte SODI GT2 on hetkel 8. Need kardid on varustatud spetsiaalsete naastrehvidega, mis tagavad hea pidamise nii lume kui ka jääga. Autosport on teadagi väga kallis hobi, kuid võistlemise soov on paljudel. Hobikardisõit on selleks suurepärane, mugav ja taskukohane lahendus. Igal talvel on LaitseRallyPargi hobikardirajal toimumas mitmeid turniire ja väiksemaid kardivõistlusi, millest kõik huvilised kas individuaalsõiduna või sõpruskonnaga osa võtta saavad. 
Go-karting in summer

Hobikardiraja tehniline info:

LaitseRallyPargi 600m hobikardiraja on projekteerinud maailmas tunnustatud autospordi võistlusradade projekteerimisbüroo Tilke GmbH. Rada on võimalik sõita 18-el erineval viisil. Raja laius on 6,5 meetrit. Rajal on piisavalt keerukaid ja häid sõiduoskusi nõudvaid kurve kui ka pikki sirgeid. Tänaseks on rajal mõõdetud hobikardi keskmiseks kiiruseks 35 km/h ja suurimaks kiiruseks pisut üle 65 km/h. Võistluskartidega on võimalik saavutada mõnevõrra suuremaid kiirusi. Tegemist on hobikardirajaga, mille saab tulevikus ühendada suure A-kategooria võistlusrajaga, mis võimaldab siis korraldada isegi MM võistlusi.

Kardiraja kõrval on ka hoone, millest üks osa mõeldud rajateeninduseks, kus on ruumid kartide hoiustamiseks, hoolduseks ja ajavõtuks. Teine pool on klientide päralt - soe ruum riiete vahetamiseks, ootamiseks ja rajaltoimuva jälgimiseks. Uues kardimajas on olemas võimalus osta ka karastusjooke, teed ja kohvi.

Kardirada on avatud:
E-N: 15:00-21:00
R-P: 12:00-21:00

Sõita on võimalik eelneva broneerimise alusel. Sõiduaja palume eelnevalt kokku leppida põhjusel, et vältida kohapeal pikka ootejärjekorda. Kui sõidab mitu inimest ja soovitakse kasutada kaaluboksi, lisandub kardisõidu hinnale tasakaalustamise hind 1 EUR inimese kohta.

Spetsiaalsed kardisõidu paketid gruppidele!
Kardisõidu hindadega saate tutvuda siit : HINNAKIRI 
EL Regionaalarengu Fond
 
Projekt NoorteRallyPark
Hobikardirada ja kardiraja teenindushoone
sai perioodil 2010-2012 toetust
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse
Turismitoodete arendamise väikeprojektide programmist
Projekti kaasrahastas Euroopa Regionaalarengu Fond
 
Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com